Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A8103J189
B32653A8103J189
B32653A8103J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A8103J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A8103J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1600 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A8103J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 95822 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 1000V (1kV) Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Sarja B32653 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10000pF