B32653A8103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A8103J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32653A8103J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2160 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32653A8103J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 10000PF 5% 2KVDC RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 80763 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Voltage Rating - AC | 1000V (1kV) | Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |