B32653A8223J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A8223J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32653A8223J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1040 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32653A8223J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 64015 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Voltage Rating - AC | 1000V (1kV) | Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) |
| Sarja | B32653 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | B32653A8223J B32653A8223J-ND |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.161" (29.50mm) | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.022µF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 0.022µF | Sovellukset | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |