Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32686S2473K564
B32686S2473K564
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32686S2473K564 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32686S2473K564
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
192 pcs
Product parameter
Osa numero B32686S2473K564 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7570 pcs Tietolomake B32686S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Sarja B32686S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.122" (28.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset Snubber