Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32686S7224J564
B32686S7224J564
B32686S7224J564
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32686S7224J564 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32686S7224J564
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32686S7224J564 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 1.25KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13856 pcs Tietolomake B32686S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 450V Toleranssi ±5%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
Sarja B32686S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset Snubber