Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32754C2505K000
B32754C2505K000
B32754C2505K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32754C2505K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32754C2505K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 500VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32754C2505K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 500VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63134 pcs Tietolomake B32754,56,58 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm)
Sarja B32754 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-76100
B32754C2505K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ominaisuudet -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 5µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 5µF