Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32758G2406K000
B32758G2406K000
B32758G2406K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32758G2406K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32758G2406K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 40UF 10% 500VDC RAD 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32758G2406K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 40UF 10% 500VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12797 pcs Tietolomake B32754,56,58 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 500V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Sarja B32758 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet 495-76095
B32758G2406K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 2.067" (52.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 4 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 40µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 40µF Sovellukset General Purpose