Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32756G3126K000
B32756G3126K000
B32756G3126K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32756G3126K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32756G3126K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 630VDC RAD 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B32756G3126K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 630VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22018 pcs Tietolomake B32754,56,58 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 310V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.866" W (42.00mm x 22.00mm)
Sarja B32756 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet 495-76094
B32756G3126K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 5.3 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 12µF Sovellukset General Purpose