Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774D1155K000
B32774D1155K000
B32774D1155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774D1155K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774D1155K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32774D1155K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70910 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)