Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774D1305J000
B32774D1305J000
B32774D1305J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774D1305J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774D1305J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3UF 5% 1.3KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1428 pcs
Product parameter
Osa numero B32774D1305J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3UF 5% 1.3KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34096 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)