Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774D4226K000
B32774D4226K000
B32774D4226K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774D4226K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774D4226K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 22UF 10% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32774D4226K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 22UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16367 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)