Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32776E1146K000
B32776E1146K000
B32776E1146K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32776E1146K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32776E1146K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 14UF 10% 1.3KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero B32776E1146K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 14UF 10% 1.3KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12774 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)