Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32774P8105K000
B32774P8105K000
B32774P8105K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32774P8105K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32774P8105K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 840VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32774P8105K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 840VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86547 pcs Tietolomake B32774P, 76P, 78P Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 840V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Sarja B32774P Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-75573
B32774P8105K
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.748" (19.00mm) ominaisuudet -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.2 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 840V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1µF