Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37988G5474M054
B37988G5474M054
B37988G5474M054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37988G5474M054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37988G5474M054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
Product parameter
Osa numero B37988G5474M054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4559 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Z5U Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)