Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41689K7567Q001
B41689K7567Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41689K7567Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41689K7567Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 40V AXIAL
Product parameter
Osa numero B41689K7567Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38479 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm) Sarja B41689
Ripple Current @ High Frequency 3.6A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41689K7567Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 50 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 587 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 587 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset Automotive