Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41689K8477Q001
B41689K8477Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41689K8477Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41689K8477Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 63V AXIAL
Product parameter
Osa numero B41689K8477Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 63V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32204 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.378" H (16.00mm x 35.00mm) Sarja B41689
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41689K8477Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 41 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 498 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 498 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset Automotive