Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41689K8277Q001
B41689K8277Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41689K8277Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41689K8277Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 63V AXIAL
Product parameter
Osa numero B41689K8277Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 63V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 32425 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm) Sarja B41689
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41689K8277Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 63 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 777 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 777 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset Automotive