Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41690A7258Q001
B41690A7258Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41690A7258Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41690A7258Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero B41690A7258Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2500UF 35V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27859 pcs Tietolomake B41690, 41790 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm) Sarja B41690
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41690A7258Q 1
B41690A7258Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 24 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 2500µF