Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41690A7308Q7
B41690A7308Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41690A7308Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41690A7308Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3000UF 35V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 23017 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B41690A7308Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3000UF 35V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 23017 pcs Tietolomake B41690, 41790 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) Sarja B41690
Ripple Current @ High Frequency 5.1A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41690A7308Q 7
B41690A7308Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 22 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 3000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 3000µF Sovellukset Automotive