Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41690A7607Q9
B41690A7607Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41690A7607Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41690A7607Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 600UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 57787 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
4500 pcs
Product parameter
Osa numero B41690A7607Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 600UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 57787 pcs Tietolomake B41690, 41790 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Sarja B41690
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41690A7607Q 9
B41690A7607Q009
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 68 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 165 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 600µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 165 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 600µF Sovellukset Automotive