Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A4688M000
B43455A4688M000
B43455A4688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A4688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A4688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A4688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1024 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43455
Ripple Current @ Low Frequency 12.8A @ 100Hz Arvioinnit -