Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A4828M000
B43455A4828M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A4828M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A4828M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 760 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A4828M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 760 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43455
Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43455A4828M
B43455A4828M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 5.728" (145.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose