Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A5109M000
B43455A5109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A5109M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A5109M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 442 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A5109M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 442 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43455
Ripple Current @ Low Frequency 20.7A @ 100Hz Arvioinnit -