Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43512A5228M007
B43512A5228M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43512A5228M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43512A5228M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 3734 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero B43512A5228M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 3734 pcs Tietolomake B43512, 43522 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja B43512
Ripple Current @ Low Frequency 8.28A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43512A5228M 7
B43512A5228M7
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 3.819" (97.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose