Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43512A6128M000
B43512A6128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43512A6128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43512A6128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4564 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero B43512A6128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 4564 pcs Tietolomake B43512, 43522 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja B43512
Ripple Current @ Low Frequency 4.08A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43512A6128M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose