Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43512A6227M000
B43512A6227M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43512A6227M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43512A6227M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43512A6227M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14328 pcs Tietolomake B43512, 43522 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43512
Ripple Current @ Low Frequency 1.27A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43512A6227M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 850 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 540 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 540 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF