Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43513A9477M000
B43513A9477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43513A9477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43513A9477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 12073 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43513A9477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 12073 pcs Tietolomake B43513, 43523 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43513
Ripple Current @ Low Frequency 3.04A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43513A9477M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43515A0158M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:3451
  • Osa#:B43515A0108M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP