Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43514C9108M000
B43514C9108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43514C9108M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43514C9108M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43514C9108M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3738 pcs Tietolomake B43514, B43524 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43514
Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43514C9108M
B43514C9108M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 130 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43515A0827M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP