Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43515C5687M000
B43515C5687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43515C5687M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43515C5687M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero B43515C5687M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6975 pcs Tietolomake B43515, B43525 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja B43515
Ripple Current @ Low Frequency 2.61A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43515C5687M
B43515C5687M-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 280 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43515C0567M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:8690
  • Osa#:B43515C0687M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP