Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43516B9108M000
B43516B9108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43516B9108M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43516B9108M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP 4L
Product parameter
Osa numero B43516B9108M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP 4L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5605 pcs Tietolomake B43516, 43526 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43516
Ripple Current @ Low Frequency 3.79A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43516B9108M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 120 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.638" (67.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF