Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43516A5128M000
B43516A5128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43516A5128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43516A5128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP 4L
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43516A5128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP 4L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3468 pcs Tietolomake B43516, 43526 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43516
Ripple Current @ Low Frequency 4.61A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43516A5128M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 120 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.819" (97.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1200µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43515C0567M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:8690
  • Osa#:B43515C0687M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP