Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A0688M003
B43564A0688M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A0688M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A0688M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 676 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A0688M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 676 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43564