Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A1109M000
B43564A1109M000
B43564A1109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A1109M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A1109M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A1109M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1122 pcs Tietolomake B43564, 84
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43564
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet 495-3511
495-3511-ND
B43564A1109M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 26 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.232" (107.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose