Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A1338M000
B43564A1338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A1338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A1338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A1338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2055 pcs Tietolomake B415x4, B435x4
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -