Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43644F6157M000
B43644F6157M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43644F6157M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43644F6157M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 18411 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43644F6157M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 18411 pcs Tietolomake B43644 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B43644
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B43644F6157M Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF