Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43693A1476Q9
B43693A1476Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43693A1476Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43693A1476Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 160V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 56596 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B43693A1476Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 160V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 56596 pcs Tietolomake B43693, 43793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) Sarja B43693
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B43693A1476Q009
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 360 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.2 Ohm @ 100Hz
kapasitanssi 47µF Sovellukset Automotive