Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43693A2107Q7
B43693A2107Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43693A2107Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43693A2107Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 16026 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3080 pcs
Product parameter
Osa numero B43693A2107Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 250V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 16026 pcs Tietolomake B43693, 43793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) Sarja B43693
Ripple Current @ High Frequency 3.33A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B43693A2107Q007
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 520 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 520 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 100µF