Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43697A5106Q9
B43697A5106Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43697A5106Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43697A5106Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 450V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4591 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B43697A5106Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 450V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4591 pcs Tietolomake B43697 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Sarja B43697
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B43697A5106Q009
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 4.3 Ohms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 11 Ohm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 11 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose