Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43703B5109M000
B43703B5109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43703B5109M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43703B5109M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 513 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43703B5109M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 513 pcs Tietolomake B43703, 43723 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja B43703
Ripple Current @ Low Frequency 27.4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43703B5109M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Korkeus - Istuva (Max) 5.728" (145.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.9 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose