Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43703B5278M000
B43703B5278M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43703B5278M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43703B5278M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43703B5278M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1644 pcs Tietolomake B43703, 43723 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43703
Ripple Current @ Low Frequency 10A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43703B5278M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 55 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.846" (97.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 36 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2700µF