Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43703B5478M000
B43703B5478M000
B43703B5478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43703B5478M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43703B5478M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43703B5478M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1348 pcs Tietolomake B43703, 43723 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43703
Ripple Current @ Low Frequency 15.4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-7271
B43703B5478M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 32 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4700µF