Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43858A1226M000
B43858A1226M000
B43858A1226M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43858A1226M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43858A1226M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero B43858A1226M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 167787 pcs Tietolomake B43858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B43858
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43858A1226M
B43858A1226M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose