Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43858A1686M000
B43858A1686M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43858A1686M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43858A1686M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero B43858A1686M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66413 pcs Tietolomake B43858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B43858
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Arvioinnit -