Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43858A2226M000
B43858A2226M000
B43858A2226M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43858A2226M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43858A2226M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B43858A2226M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 207180 pcs Tietolomake B43858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B43858
Ripple Current @ High Frequency 470mA @ 100kHz Arvioinnit -