Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888C4107M000
B43888C4107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888C4107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888C4107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B43888C4107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38278 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B43888
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Arvioinnit -