Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888C5156M000
B43888C5156M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888C5156M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888C5156M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B43888C5156M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92370 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B43888
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Arvioinnit -