Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888C5106M000
B43888C5106M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888C5106M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888C5106M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
Product parameter
Osa numero B43888C5106M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 85704 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B43888
Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz Arvioinnit -