Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72500E1140S260
B72500E1140S260
B72500E1140S260
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72500E1140S260 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72500E1140S260
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 24.5V 30A 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B72500E1140S260 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 24.5V 30A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 555595 pcs Tietolomake B72xx Automotive E series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 24.5V
Varistorin jännite (min) 20.83V Varistorin jännite (maksimi) 28.18V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 495-4624-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 16V Suurin AC volttia 14V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.20J Yksityiskohtainen kuvaus 24.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Surge 30A Kapasitanssi @ Taajuus 120pF @ 1kHz