Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72500E8140S160
B72500E8140S160
B72500E8140S160
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72500E8140S160 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72500E8140S160
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 28V 5A 0603
Product parameter
Osa numero B72500E8140S160 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 28V 5A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 505045 pcs Tietolomake B72xx High Speed Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 28V
Varistorin jännite (min) 22.4V Varistorin jännite (maksimi) 33.6V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 495-4608-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 16V Suurin AC volttia 14V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.03J Yksityiskohtainen kuvaus 28V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Surge 5A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz