Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72500E5200S160
B72500E5200S160
B72500E5200S160
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72500E5200S160 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72500E5200S160
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 36V 30A 0603
Product parameter
Osa numero B72500E5200S160 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 36V 30A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 550701 pcs Tietolomake B72xx Automotive E series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 36V
Varistorin jännite (min) 28.8V Varistorin jännite (maksimi) 43.2V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 495-4600-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 26V Suurin AC volttia 20V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.30J Yksityiskohtainen kuvaus 36V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Surge 30A Kapasitanssi @ Taajuus 96pF @ 1MHz